Pro pacienty

Dovolená

13.05.2024

Vážení pacienti,
Dr. Terezie Novotná ve dnech 14. 6. - 21. 6. nebude ordinovat.
Pátky 14. 6. a 21. 6. bude dentální centrum úplně zavřené.
V akutních případech se prosím obraťte na pohotovost v Úrazové nemocnici v Brně nebo na kolegu Dr. Petra Nováka, který ordinuje po - čt.
Děkujeme za pochopení.

Bílá vesta

27.03.2024

Milí pacienti,
již několik měsíců nám visí v čekárni dámská bílá vesta vel. 36 s nápisem Hello Beauty. Prosíme majitelku, aby si ji přišla vyzvednout.
Děkujeme.

Nový ceník

27.02.2024

Vážení pacienti,
rádi bychom Vás informovali o novém ceníku, který začne platit od 1. března 2024 a který reflektuje také změny ceníků laboratoří, s nimiž spolupracujeme. Letošní navýšení cen je minimální, většinou do 3% původní ceny. Některé práce jsme dokonce mohli zlevnit díky spolupráci s novou laboratoří.
Děkujeme za pochopení.

Vážení pacienti,
nezapomínejte na pravidelnou roční preventivní stomatologickou prohlídku. U dětí je doporučena kontrola chrupu 2x ročně.
Informujeme vás také, že rok 2024 je posledním rokem, kdy je možné zhotovit amalgámovou výplň v celé EU. Od 1. ledna 2025 jedinou definitivní výplní zůstane kompozitní výplň.

Registrace

29.08.2023

Žádáme pacienty objednané na registraci, aby se dostavili na vyšetření 15 minut před objednaným termínem, abyste měli čas načíst potřebné dokumenty a vyplnit vstupní dotazník.

Žádáme pacienty, aby na všechny stomatologické zákroky chodili najezení a tím snížili riziko případných nevolností.

Každá část lidského těla musí být pravidelně čištěna, aby mohla být zdravá. Podobně je tomu i u dutiny ústní, kde pouze každodenní řádná ústní hygiena s používáním mezizubních kartáčků zabrání vzniku zánětu dásní, tzv. gingivitidy a následně i parodontitidy.

Fotky

30.11.2022

Prosíme všechny pacienty, aby bez souhlasu nefotili personál, ani prostory ordinací.

                              Spolupracujeme s těmito pojišťovnami: